HAVA TEMİZLEME CİHAZLARI

ÜRÜNLERİMİZ

Dünya genelinde kirli hava, her yıl 7 milyon kişinin erken ölümüne sebep oluyor. Sadece nefes almak her 10 kişiden 9'unun hastalık riskini, felç geçirme ihtimalini, solunum yolları enfeksiyonu ve akciğer kanseri olasılığını artırıyor.

Mikroskobik düzeydeki kirli hava partikülleri her yerdeler ve bize zarar vermeye devam ediyorlar, özellikle de kapalı mekanlarda. ABD Çevre Koruma Kurumu'nun araştırmasına göre, kapalı mekanlardaki hava kirliliği sıklıkla dış mekanlardan 2 ila 5 kat daha fazla.

Yapılan araştırmalara göre, büyük şehirlerde günümüzün yaklaşık 22 saatini kapalı mekanlarda geçiriyoruz. İç mekan hava kalitesinin düşük olduğu ortamlar bir yandan sağlığımızı tehdit ederken, bir yandan da çalışma performansı ve yaşam kalitemiz üzerinde olumsuz etkilere neden oluyor.

DAHA SAĞLIKLI BİR HAYAT İÇİN "TEMİZ NEFES AL"

Daha sağlıklı bir yaşam için, kapalı mekanların hava kalitesinin yüksek ve nem oranının dengelenmiş olması şart. Evler, ofisler, fabrikalar, okullar, kreşler, hastaneler, cafeler, restoranlar, mağazalar, kısacası tüm iç mekanlarda daha temiz havaya ihtiyacımız var.

Detay Global, hava temizleyici ve düzenleyici cihazlarıyla size sağlıklı, steril ve verimli bir hayatın kapılarını aralıyor. Virüs, bakteri, toz ve alerjenlerden uzak bir mekan için yeni teknolojilerle geliştirilmiş Detay Global akıllı hava temizleme cihazları iç mekanların kirli havasını temizlerken, dışarının taze havasını filtreleyerek içeriyi havalandırıyor ve nem düzeyini dengeliyor.

Eviniz veya iş yeriniz için, ihtiyacınıza en uygun hava temizleme cihazları için Detay Global Kurumsal’dan danışmanlık alabilir, Detay Global güvencesiyle temiz hava solumanın keyfine varabilirsiniz.