HAKKIMIZDA

KURUMSAL

DETAY YAPI 2000’li yılların başında yapı sektöründe üretim yapan DİZAYN YEŞİL BORUNUN İstanbul bölge bayisi olarak İkitelli’de faaliyetlerine başladı. Marmara bölgesinde bulunan illerde Dizayn Yeşil Boru, KAS Vana gibi firmaların Bölge bayiliklerini yaptı. Akabinde İzmir, Manisa bölgelerinde bayilik yapılanmasını kurarak alt bayii oluşturma ve pazarlama satış faaliyetlerini devem ettirdi. İlerleyen yıllarda ürün çeşidini artırarak ısıtma-soğutma, tesisat ve taahhüt sektöründe bulunan birçok firmanın bayiliklerini de alarak sektöründeki satış faaliyetlerini genişletti. Özellikle İstanbul ve İstanbul’a yakın bölgelerde bayilikler oluşturarak hizmetlerine devam etti. Fakat son yıllarda sektördeki daralmaya bağlı olarak faaliyet alanlarını daraltarak daha dinamik olmayı hedefledi, bayiliklerin büyük kısmını karşılıklı konsensüsle iptal etti, faaliyetlerine İstanbul ve yakın illerde devam etme kararı aldı.

DETAY YAPI İstanbul’daki yoğun iş hacmiyle birlikte açık, büyük, geniş ve yüksek alanlı fabrikalar, atölyeler, kafe ve restoranlar, yaz bahçeler, çiftlikler, cami ve ibadet haneler, spor salonlar vb. alanların kışın ısıtılması yazın ise serinletilmesi ile ilgili çalışmalarını yoğunlaştırarak devam ettirmektedir. Seramik, radyan ve sıcak hava üreteci alanında sektöründe önde gelen kaliteli, güvenilir ve sağlam iş yapan firmalardan biri olan DAYGAS markasıyla iş birliğine gitti. Satış yelpazesini genişleten DETAY YAPI RADYANT ve SERAMİK ISITICILAR ile SICAK HAVA ÜRETECİ ısıtıcı çeşitleriyle siz değerli müşterilerine DAYGAS’ın yetkili İstanbul Ana bayisi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca kış soğuğunda ısıtmakla kalmayıp, yaz sıcağında da serinleterek müşterilerine konforlu ve ferah ortamlar sunmayı amaç edinen DETAY YAPI bünyesinde barındırdığı DETAYMist firması ile de dış ortamları serinleterek daha konforlu, işlevsel ve çekici hale getirmek için var gücüyle çalışmaktadır.

Geçmişten gelen birikimimizi bugüne de aktararak gücümüze güç katmakta, verimli, güvenilir ve uzun vadeli uygun maliyetli çözümler sunmaktayız. Çalışan verimliliğini artırmak için şirket ve müşterilerimize göre özelleştirilmiş çözümler sunarak açık alanlara farklı alternatifler oluşturmaktayız. Bizim için önce müşteri, müşteri memnuniyeti ile birlikte iş kalitesi gelmektedir. Profesyonel servis ve kurulum ekiplerimiz, en iyi hizmeti verebilme taahhüdünü sürdürmeye ve sektöründe yükselmek için büyük bir titizlikle çalışmaya devam edip, rekabetçi bir fiyatı sürdürme gayreti içine girmiştir. Vermiş olduğumuz hizmetlerde sağlık, güvenlik ve çevre düzenlemelerine ilişkin kaidelere uyarak çevreye karşı duyarlı olup, müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız. İstanbul çapında sayısız sayıda müşterilerimizin arasında sizleri de görmekten mutluluk duyarız.